Masters&Robots

Past events

Sztuczna inteligencja mierząca satysfakcję pracowników, walka z fake newsami, przyszłość ludzkiego ciała, żywność in vitro – to tylko kilka z tematów, które zostaną poruszone podczas wydarzenia „Masters & Robots”, które odbędzie się w dniach 13 – 15 listopada w Warszawie.

Polski Instytut Ekonomiczny przygotowuje w ramach konferencji panel dyskusyjny „No longer flying under the radar: the future of drone regulation” poświęcony przyszłości przepisów poświęconych dronom. Jego moderatorem będzie Piotr Arak.

Blisko 30 światowych ekspertów m.in. USA, Singapuru i Izraela opowie o przyszłości człowieka, biznesu i technologii. Swoją wiedzą z uczestnikami „Masters & Robots” podzielą się m.in.: Natasha Vita-More, założycielka Humanity+, która poruszy temat biznesowej strony transhumanizmu oraz Mark Post, założyciel MosaMeat, specjalista od rolnictwa molekularnego, który opowie o powstaniu pierwszego hamburgera in-vitro.

O tym jak sztuczna inteligencja może nam pomóc w walce z fake newsami oraz o szerokim zastosowaniu smartwatcha służącego m.in. do odczytywania emocji pracowników, opowie Peter Gloor – jeden z największych autorytetów w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego z MIT. Zaś Andra Keay, Założycielka Silicon Valley Robotics, zajmująca się rozwojem i komercjalizacją robotów, opowie o przyszłości automatyzacji pracy i przemysłu.

Organizatorem konferencji jest Digital University – specjalizujący się w edukacji z zakresu transformacji cyfrowej i kompetencji przyszłości oraz wyłączny przedstawiciel Singularity University w Polsce.

Szczegółowy program dostępny jest na stronie konferencji.

Skip to content